ALANYA ARAÇ GİYDİRME

Şirketlerin ve kurumsal firmaların ihtiyaç duyduğu araç giydirme hizmeti, reklam amacı ile verilmektedir. Kaportanın üzerine konumlandırılan resim ve kelimeler sayesinde işletmenin tanıtımını profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kaliteli folyolardan gerçekleştirilen kaplamalar sayesinde, eski yüzeylerin yenilenmesi sağlanmaktadır. Alanya araç gidirme işlemleriniz itina ile yapılıyor ayrıca günümüz teknolojisinde üretilmiş olan kaplama malzemeleri kullanarak hizmet veriliyor. Tüm yüzeylerde yüzde yüz başarı yakalayan Alanya dizayn reklam, istenilen renk seçeneklerinde de hizmet vermektedir. Ayrıca tüm işlemler alanında uzman olan personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. En ufak bir hatanın yaşanmaması için de gerekli olan tüm önlemler alınmaktadır.

Araç Giydirme Nasıl Yapılır?

İşlem görmesi planlanan araç yüzeyi, özenle yıkanmakta ve daha sonra kurutulmaktadır. Folyonun tam bir şekilde yapışması ve kabarıklık oluşturmaması için yüzeylerde en ufak bir lekenin kalmaması gerekir. Daha sonra folyolar hassasiyet kurallarına uygun bir şekilde yapıştırılmaktadır. Yapıştırma sırasında da folyonun gergin durmasına ve potluk oluşturmamasına özen gösterilmektedir. Alanya Araç Kaplama işlemleri sırasında dikkat edilmesi gereken sayısız nokta bulunmaktadır. Örneğin ölçüler doğru bir şekilde alınmalı ve kesme payları hesaplanmalıdır. Zira özel yapıştırıcılar ile gerçekleştirilen araç giydirme işlemleri, büyük oranda da tecrübe gerektirmektedir. Folyonun kuramadan önce son bir kez silinerek, kalan boşlukların alınmalıdır. Aksi taktirde yüzeylerin pürüzsüz görünme ihtimali oldukça düşüktür. Alanya reklam firması, bahsi geçen işlemleri bilimsel yöntemler ile gerçekleştirmektedir.

Sağlanan Avantajlar

Araç giydirme desteği sayesinde, kaportalarda bulunan çürükler, ezikler ve çizikler ortadan kaldırılmaktadır. Estetik bir açıdan da oldukça avantajlı bir hizmet olmakla beraber, düşük maliyetler ile gerçekleştirilmektedir. Özelliklede kaporta boya hizmetlerine oranla çok daha ekonomik olan araç giydirme desteği, rengi değiştirilmek istenen yüzeyler için de tercih edilmektedir. Alanya reklam firması ise, müşterilerine özel indirim ve kampanyalar gerçekleştirmektedir. Tüm giydirme hizmetleri, makul rakamlar ile verilmektedir. Firma istenilen her renkte de folyo tedarik edebilmektedir. Ayrıca araçların üzerine talep edilen resim ve görsel afişler baskı işlemleri sayesinde pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sizde hemen Alanya reklam firması ile iletişime geçebilir ve ekonomik bir hizmet alma şansı bulabilirsiniz. Buna ek olarak tüm işlemler, söz verilen gün veya saate tamamlanmaktadır. Araç kaplamada en ucuz yöntem normal reklam folyo baskısıdır. Folyo baskı için reklam bölümüne bakabilirsiniz.