ALANYA ATATÜRK BASKILI TİŞÖRT

İmalat ve baskı sektöründe hizmet veren firmamız, birbirinden farklı tasarımlara ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle de Alanya Atatürk baskılı tişört modelleri, kaliteli bir şekilde üretilmekte ve ekonomik fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Firmamız, günümüz teknolojisine sahip olan baskı makineleri sayesinde de, kalıcı çözüm yöntemleri geliştirmektedir Örneğin istenilen renk ve modellerde tasarımlar gerçekleştirilmektedir. Buna ek olarak tüm baskılar, profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bedenler, renkler ve konseptler, alanında uzman tasarımcılar tarafından belirlenmektedir. Estetik ve şık bir görünüme sahip olan Alanya Atatürk baskılı tişört modelleri, kalite açısından da oldukça başarılıdır. Terletmeyen kumaşlardan tasarlanan tişörtler, uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir.

Baskı Kalitesi

Tişörtler üzerinde bulunan baskılar, zaman içerisinde deforme olmakta ve rengini kaybetmektedir. Ancak firmamız tarafından üretilen tişört ve baskılar da böyle bir durumun yaşanması söz konusu değildir. Zira tüm baskılar, uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Ayrıca aşırı sıcak suya karşı da bir hayli dayanıklı olan Atatürk baskılı tişört modellerinde renk atma gibi problemler ile karşılaşılmamaktadır. Dizayn Reklam, her bedene uygun olarak da imalat desteği sunmaktadır. Promosyon ürünleri arasında yer alan Alanya Atatürk baskılı tişört modelleri, kalite kontrollerinden geçirildikten sonra satışa sunulmaktadır. Bu sayede en ufak bir baskı hatasının çıkması söz konusu değildir Ayrıca şirketlere özel olarak da imalat yapılabilmekte ve istenilen resim veya yazıların tişörtlerin yüzeylerine konumlandırılabilmektedir.

Atatürk Baskılı Tişört Özellikleri

Firmamız tarafından üretilen Atatürk baskılı tişört modelleri, farklı konseptlere sahiptir. Örneğin Atatürk resminin boyutu veya rengi istenilen şekillerde ayarlanabilmektedir. Hiçbir ürün modeli, kolay kolay yırtılmamakla beraber, çevresel etkenlere karşı da oldukça dayanıklıdır. Ekonomik fiyatlar ile hizmet veren firmamız, müşterilerine özel indirim ve kampanyalarda gerçekleştirmektedir. Atatürk baskılı tişört modellerinden istenildiği sayı adedi kadar hazırlanabilmektedir. Çıkartmalarda da talep edilen değişiklik yapılabilmekte ve kişiye özel tasarım desteği sunulmaktadır. Ayrıca tüm tişörtlerin rengi, boyutu ve yaka biçimleri profesyonel bir şekilde ayarlanmaktadır. Konu hakkında detaylı bilgi almak veya sipariş vermek için firmamız ile iletişime geçemiz yeterlidir. Ayrıca tüm siparişler kargo yolu ile adresinize kadar ulaştırılmaktadır. Diğer kişiye özel tişört baskılarımız için tıklayınız.