Alanya Baskes Etiket

Farklı amaçlar doğrultusunda tasarlanan etiket modelleri, kullanım açısından zengin alanlara sahiptir. Firmamız bünyesinde de üretilen bu etikler, kaliteli olmakla beraber, istenilen tüm şekillerde de tasarlanabilmektedir. Alanya Baskes  etiketleri, isimlendirme ve tanıtım amacı ile kullanılmaktadır. Genel olarak bu etiketlerin üzerine sayı rakam gibi nesneler yazılmaktadır. Ayrıca tüm boyutlarda da folyo baskısı yapılabilmektedir. Firmamız birinci sınıf kaliteye sahip olan folyolar ile üretim desteği sağlamaktadır. Bas kes etiket modelleri, kuruma veya şirkete özel olarak da üretilebilmektedir. Ayrıca etiketler üzerinde yer alan resimler veya figürler, talep edilen şekillerde de üretilebilmektedir. Firmamız bu konuda profesyonel bir destek sağlamaktadır.

Üretim Çalışmaları

Alanya Baskes etiket, dijital baskı makineleri ile tasarlanmakta ve optik okuyucu folyo kesim makineleri ile de boyutlandırılmaktadır. Kesim sırasında sadece etiket kalacak bir şekilde fazlalıklar alınmaktadır. Basket etiketin tercih edilmesinin başlıca sebebi, ekonomik maliyete sahip olmasıdır. Bu nedenle de az adetli işlemler, düşük maliyetler ile gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca firmamız yüksek çözünürlükte resim baskısı desteği vermektedir. Küçük veya büyük tüm etiketler, firmamız tarafından profesyonel bir şekilde üretilmektedir. Ayrıca tanıtım ve reklam amacı ile de kullanılan Alanya baskes etiket modellerinden istenildiği sayı adedi kadar tasarlanabilmektedir. Firmalara veya şirketlere özel projelerde geliştirilmektedir. Dijital folyoların birinci sınıf kaliteye sahip olmasından dolayı da, etiketlerin üzerinden yazan kelimelerin silinmesi söz konusu değildir

Basket Etiket Fiyatları

Sektörün liderliğini üstlenen firmamız, müşterilerine ekonomik fiyatlar ile hizmet vermektedir. Baskes etiket üretimlerine, sipariş sayısına göre çeşitli indirim ve kampanyalar gerçekleştirilmektedir. Ayrıca tüm etiketler kalite kontrollerinden geçirildikten sonra satışa sunulmaktadır. En küçük bir baskı hatasının çıkması da mümkün değildir. Konu hakkında detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Örnek tasarımlarımızı inceleyerek de, dilediğiniz ürün modellerini sipariş verilebilirsiniz Ayrıca baskes etiket çeşitlerimiz çeşitli renklerde de üretilebilmektedir. Bu sayede de değişik tasarımlar ile de hizmet verilebilmektedir. Tanıtım ve reklam sektöründe kullanılan etiketler, uzun ömürlü kullanımlara da uygundur.

Folyo baskı ve branda baskılar, uyarı levhaları, perde baskılar için sayfalarımıza bakınız.