CAM VE CEPHE GİYDİRME

Modern yaşam tarzının vazgeçilmez bir parçası haline gelen cam ve cephe kaplama sistemleri, binaların estetik görünümünü arttırmaktadır. Her türlü dış cephe de rahatlıkla kullanılabilen bu sistemler, farklı avantajları da beraberinde getirmektedir. Sektörünün lider bir firması konumunda olan Alanya reklam, kaplama hizmetlerini profesyonel bir şekilde vermektedir. Ayrıca tüm binalar özel farklı renklerde de kaplama desteği sunulmaktadır. Buna ek olarak eskimiş ve görüntü olarak doğallığını kaybetmiş olan dış cepheler için de yeni projeler geliştirilmektedir. Cam ve cephe kaplama sistemleri, çalışma alanlarının konfor düzeyini de maksimum bir seviyeye getirmektedir. Ayrıca Alanya gibi sıcak bölgelerde yer alan ofislerin daha ferah ve serin olması sağlanmaktadır. Tüm mekânlarda yüzde yüz etkili olan cam ve cephe kaplama sistemleri, normal daireler için de tercih edilmektedir.

Cam Ve Cephe Kaplama Sistemlerinin Faydaları

Cam ve cephe kaplama sistemleri, yüksek oranda ısı yalıtımı sağlamaktadır. Aşırı güneş ışının ortama girmesini engellediği gibi, ısınmış olan havanın da dış ortama kaçmasını engellemektedir. Bu sayede sürekli klima ve doğalgaz sistemlerinin çalışmasını önlemektedir. Mekânların çok daha estetik bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır. Özellikle de komple cam olan binalar için tercih edilmektedir. Alanya reklam firması, kaplama sırasında birinci sınıf kaliteye sahip olan malzemeleri kullanmaktadır. Ayrıca tüm proje, kısa bir süre içerisinde tamamlanmakta ve herhangi bir gecikmenin yaşanması engellenmektedir.

Uygulama Yöntemleri

Cam ve cephe kaplama sistemleri, alüminyumdan hazırlanan kasalar ile uygulanmaktadır. Bir nevi giydirme yapılmakta ve binanın dış kısımların görüntüsü değiştirilmektedir. Herhangi bir kırma veya dökme işlemi de yapılmamaktadır. Alanya reklam firması, ofis, otomatik kapı, pencere ve araç camları olmak üzere birçok yüzeye özel çalışmalar gerçekleştirmektedir. Ayrıca bu sistemler sayesinde binaların dayanıklılık gücü de arttırılmaktadır. Alanya reklam firması, uygulama yöntemlerini binanın veya cephenin fiziksel özelliklerine göre belirlemektedir. Sizde hemen firma ile iletişime geçebilir ve konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca talep ettiğiniz adreslere de inceleme ekibinin gönderilmesini sağlayabilir ve proje maliyetini birinci ağızdan öğrenme şansı bulabilirsiniz.

Cephe ve cam giydirmelere yapılan tabela çeşitlerimiz aşağıdadır.