ALANYA FOLYO BASKI

Tabelaların veya diğer reklam araçlarının üzerinde yer alan resimler, folyo baskı işlemleri ile yüzeylere aktarılmaktadır. Özellikle de günümüzün teknolojisi ile üretilmiş olan makineler sayesinde, baskı işlemleri kısa bir süre içerisinde tamamlanmaktadır. Dış cephelerde, dükkân camlarında ve afiş pankartlarında yer alan baskılar, Alanya reklam firması tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Firma, alanında uzman ekipleri sayesinde birbirinden şık tasarımlar oluşturmakla beraber, işletmelerin fark edilebilirlik oranını da maksimum bir düzeye getirmektedir. Alanya Folyo baskı hizmeti, tüm sektörlere özel olarak verilmektedir. Tabelaların veya afişlerin üzerinde yer alması planlanan resimler, uzman tasarımcılar tarafından ayarlanmaktadır. Özellikle de ölçü, boyut ve renk uyumu gibi kriterlere önem verilmektedir. Alanya Dizayn reklam firması, baskı işlemlerinde de birinci sınıf kaliteye sahip olan malzemeleri kullanmaktadır.

Baskılar Nasıl Gerçekleştirilir?

Baskının kullanılacağı alan önceden incelenmektedir. Cam veya tabela gibi farklı yüzeylere uygulanabilen folyo baskı işlemleri şirketlere özel olarak gerçekleştirmektedir. Örneğin marka, logo veya ürün bilgisi içeren yazılar, talep edilen şekillerde yüzeylere aktarılmaktadır. İşlemlerin profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesi için de uzman ekipleri ve çeşitli malzemelere ihtiyaç duyulmaktadır. Alanya reklam firması ise, yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe sayesinde folyo baskı hizmetini profesyonel bir şekilde vermektedir. Camların üzerinde yer alan parlak folyolar, don dönemlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Alışveriş merkezlerinde veya araç kaplama hizmetlerinde de tercih edilmektedir. PVC maddesi içeren folyoların dayanıklılık ve kullanım ömrü de oldukça uzundur. Mat veya parlak renklerde de tedarik edilebilmektedir. Alanya reklam firması ise, birbirinden şık tasarımlar imza atarak, işletmenizin tanıtımını profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Folyo Baskı Özellikleri

Folyo baskı, çeşitli malzemelerden gerçekleştirilmektedir. Isıya dayanıklı olan bu malzemeler, renklerin veya yazıların görünebilir kılmaktadır. Ayrıca iç ve dış mekânlarda rahatlıkla kullanılmaktadır. Ancak iç mekânlarda kullanılan folyolar biraz daha incedir. Bu nedenle de yoğun ışık karşısında görünürlüğüne zarar gelmesi engellenmektedir. Yine iç mekânlarda tercih edilen folyoların üzerine ekstradan bir film daha çekilir. Sizde Alanya reklam firması ile iletişime geçebilir ve konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.