Alanya Kartvizit

İşletmelerin her zaman ihtiyaç duyduğu Alanya kartvizit modelleri, tanıtım ve reklam amacı ile kullanılmaktadır. Mail, internet sitesi, isim soy isim ve adres gibi bilgilerin yer aldığı bu kartlar, firmamız tarafından profesyonel bir şekilde basılmaktadır Ayrıca baskı işlemleri öncesinde de gerekli olan tasarım çalışmaları kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.  Alanya kartvizit modelleri, uzman ekiplerimiz tarafından hazırlanmakta ve teker teker kontrollerden geçirilmektedir. Bu sayede en ufak bir baskı hatasının yaşanması engellenmektedir. Alanya acil kartvizit isteyenler de bizimle iletişim kurabilir gün içinde kartvizitlerini alabilirler bu düşük adetler içindir. Ayrıca firmamız tasarım ve basım faaliyetlerini teknolojik makineler ile gerçekleştirilmektedir. Kartların üzerinde yer alan yazı veya sayıların görünürlük ölçüsü de özenle ayarlanmaktadır Tüm siparişler söz verilen tarihlere kadar hazırlanmakla birlikte, herhangi bir gecikmenin yaşanması engellenmektedir.

Kartvizit Çeşitleri

Firmamız, farklı sektörlere özel tasarım faaliyetleri yürütmektedir. Alanya Kartvizit modelleri, gelen talepler doğrultusunda kişiye özel olarak üretilmektedir. Kartların boyutu veya şekli, ekiplerimizin tecrübesi sayesinde de istenilen her türlü şekilde ayarlanabilmektedir. Ayrıca baskı sırasında kullanılması planlanan resim ve logolarda ciddi anlamda iyileştirmelerden geçirilmektedir. Firmamızın tüm Alanya kartvizit modelleri birinci sınıf kaliteye sahip olmakla beraber, görünüm açısından da oldukça şıktır. Ayrıca dikkat çekici olması için de renk tercihleri fazlasıyla önemsenmektedir. Kartların üzerinde yer alan kelime ve yazılar, göze direk çarpmakla beraber, okuyucunun daha rahat anlaması için de çeşitli iyileştirmeler gerçekleştirilmektedir. Firmamız, baskı sonrasında da kart üzerinde yer alan tüm resimlerin kurutulmasını sağlamaktadır. Özellikle ürün modellerimiz uzun ömürlü kullanımlara uygun bir şekilde üretilmektedir. Kesinlikle renk solması, yazıların silinmesi veya boyaların çıkması söz konusu değildir. Zira Dizayn Reklam birinci sınıf kaliteye sahip olan hammaddeler ile baskı desteği sağlamaktadır.

Kartvizit Fiyatları

Alanya kartvizit fiyatları, müşterilerimizin seçtikleri ürünün özelliklerine göre fiyat farklılıkları göstermektedir bizi aramanız halinde size ve işinize en uygun kartvizit modelini ve fiyatını vereceğiz. Ayrıca siparişler ister kargo yolu ile isterse elden teslim edilmektedir. Seri baskı işlemlerine geçilmeden önce bir adet örnek tasarım hazırlanmakta ve müşterilerimizin onayına sunulmaktadır. Bu sayede sipariş teslimatında herhangi bir sürpriz ile karşılaşılması engellenmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

yukarıdaki linklerden diğer matbaa hizmetlerimize bakabilirsiniz.