Alanya Kupa Bardak Baskısı

Hediyelik eşya denilince akla ilk gelen ürün modellerinden biri olan kupalar, çeşitli baskı işlemlerinden geçirilmektedir. Bu işlemler ile istenilen tüm resimler, kupaların yüzeylerine aktarılmaktadır. Firmamız bu konuda müşterilerine profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Alanya Kupa bardak baskı işlemleri, istenilen tüm şekillerde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca resim ile bardak arasında renk uyumu sağlanmaktadır. Kaliteli bir hizmet sunan firmamız, baskıların zaman içerisinde solmaması için de gerekli olan önlemleri almaktadır Alanya Kupa bardak baskı desteği, günümüz teknolojisinde üretilmiş olan makineler ile sağlanmaktadır. Kupaya ek olarak, tüm bardak gruplarında da aynı destek sunulmaktadır. Takım logoları, kişi resimleri veya farklı ürünlerin çıkartmaları profesyonel bir şekilde kupalara aktarılmaktadır.

Kupa Bardak baskı Desteği

Alanya Kupa bardak baskı işlemleri öncesinde, çıkartma veya resimlerin renkleri belirlenmektedir. Bu renkler ise, müşterilerden gelen özel talepler doğrultusunda da ayarlanabilmektedir. Baskı sonrasında bardağa herhangi bir zarar gelmesi veya yüzeylerin çizilmesi de söz konusu değildir. Kupa bardak baskı işlemleri, alanında uzman personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca çiftlerin veya sevgililerin birlikte çekilmiş olduğu resimlerde kupaların yüzeylerine basılmaktadır. Tüm baskılar, sıcak suya karşı oldukça dayanıklıdır. Ne kadar yıkanırsa yıkansın kesinlikle renk atması veya solması mümkün değildir. Ayrıca firmamız teslimattan önce tüm kupa bardak baskı çalışmalarını kontrolden geçirmektedir. Görünürlük ve estetik ön planda tutularak gerçekleştirilen baskılar, uzun ömürlü kullanımlara da uygundur. Bununla birlikte, baskı yüzeylerinin çizilmesi veya soyulması söz konusu değildir. Zira firmamız, kaliteli bir hizmet anlayışına sahiptir.

Kupa Bardak Baskı İşlemleri

Öncellikle de bardağın boyutuna göre, talep edilen resimler temin edilmektedir. Daha sonra bu resimler bilgisayar destekli çizim programları ile istenilen ölçülere getirilmektedir. Kupa bardak baskı hizmetleri, kısa bir süre içerisinde tamamlanmaktadır. Alanya Dizayn Reklam müşterilerine özel çeşitli indirim ve kampanyalar da gerçekleştirmektedir. Sizde hemen Dizayn Reklam ile iletişime geçebilir ve ekonomik bir hizmet alma şansı bulabilirsiniz Ayrıca bardağı veya kupayı da kendiniz seçerek, firmamıza ulaştırılabilirsiniz. Kurumsal şirketlerin logoları veya markaları da, istenilen şekillerde basılmaktadır. Sipariş sayısı noktasında da herhangi bir kısıtlama getirilmemektedir. Türk kahvesi fincan baskı için sayfamızı ziyaret ediniz.