Alanya Menü baskı

Kafelerde, restoranlar ve barlarda kullanılan Alanya menü baskı modelleri firmamız tarafından profesyonel bir şekilde hazırlanmaktadır. Alanında uzman tasarımcılarımız sayesinde birbirinden farklı kombinler oluşturulmaktadır. Yazı veya resim grupları görünür seviyede olmakla beraber, bireylerin göz zevkine hitap etmektedir. Firmamız baskı noktasında da oldukça profesyonel çalışmalar gerçekleştirmektedir Tüm Alanya menü baskı çeşitleri, günümüz teknolojisinde üretilmiş olan makineler ile hazırlanmaktadır. Görünürlük ve resim boyutları, uzman tasarımcılar tarafından dengeli bir şekilde ayarlanmaktadır Ayrıca en ufak bir baskı hatasının oluşmaması için de her türlü önlem alınmaktadır. Menülerin içerisinde yer alan sayfaların yırtılmaması için de kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Baskı işlemlerinin tamamlanmasının ardından tüm ürünler kalite kontrollerinden geçirilmektedir.

Genel Tasarım

Bir menünün şık olabilmesi için, içerisinde yer alan renklerin uyumlu olması gerekmektedir. Ayrıca okuyucuya net bilgiler vermekle beraber, dikkat çekici bir tasarım olması da oldukça önemlidir. Firmamız yiyecek ve içecek bölümleri oluşturmaktadır. Bu sayede istenilen tüm bilgiler kolay bir şekilde bulunabilmektedir. Ayrıca baskı öncesinde yapılan kombin çalışmaları ile Alanya menü modellerinin daha da şık bir görüntüye sahip olması sağlanmaktadır. Bununla birlikte, baskı kalitesi bakımından profesyonel bir hizmet sunan firmamız, sadece kaliteli hammaddeleri tercih etmektedir. Ürünlerin en ufak bir şey de yırtılması, renklerinin solması veya yazıların silinmesi de söz konusu değildir. Ayrıca sipariş teslim edilmeden önce de gerekli olan kontroller eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Menü Baskı Fiyatları

 

Tüm menüler, tasarım çalışmalarından geçirilmekte ve daha sonra baskı aşamasına geçilmektedir. Siparişler ise, zamanında teslim edilmektedir. Firmamız fiyat açısından da ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Örnek modellerimizi incelemek ve konu hakkında detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca kafenizin konseptine uygun olarak da tasarım desteği sunulmaktadır. Menü modelleri, şirketlere özel olarak da üretilebilmektedir. Renk seçenekleri ise oldukça zengindir. Siyah, kırmızı veya diğer tüm renk tonlarından üretim yapılabilmektedir. Firmamız işletmenizin reklam çalışmalarını da gerçekleştirebilecek bir potansiyele sahiptir. Afiş ve kartvizit üretimi noktasında da her türlü destek sağlanmaktadır. Menü modellerimiz ise, istenilen tüm boyut ve konseptler de üretilebilmektedir.

Diğer matbaa işleriniz için bu sayfalarımıza bakabilirsiniz.