Alanya Perde Baskı

Yaşam alanlarının olmazsa olmazları arasında yer alan perdeler, gerek şık bir tasarım, gerekse görsel bir şölen yaratmak için kullanılmaktadır. Store perde baskı Özellikle de perdelerin üzerine basılan resim ve farklı figürler sayesinde alanın zerafeti daha da arttırılmaktadır. Firmamız bu nokta da profesyonel bir şekilde destek sağlamaktadır. Alanya Perde baskı işlemleri, günümüz teknolojisinde üretilmiş olan makineler ile gerçekleştirilmektedir. Talep edilen tüm görseller ve figürler, perdelerin istenilen yerlerine konumlandırılmaktadır. Bahsi geçen görseller ise, baskı işlemlerinde önce 3D bilgisayar destekli programlar yardımı ile iyileştirmelerden geçirilmektedir. Renkler, boyutlar veya baskı konumları, alanında uzman tasarımcılar tarafından ayarlanmaktadır. Ayrıca firmamız, baskı sürecini de çok kısa bir zaman dilimi içerisinde tamamlamaktadır.

Farklı Görseller

Tarihi mekanların resmi, deniz, kumsal ve herhangi bir nesnenin görüntüsü istenilen tüm perdelere uyarlanabilmektedir. Güneşlik ve Stor perdeler içinde aynı destek sağlanmaktadır. Firmamız, fark edilebilirlik seviyesinin yüksek olması ve şık bir görüntünün yaratılabilmesi için tasarım çalışmalarına önem vermektedir. Alanya Stor Perde baskı sırasında kullanılan ekipmanların ve malzemelerin birinci sınıf kaliteye sahip olmasına da ayrı bir özen gösterilmektedir. Ayrıca baskı sürecinde perde yüzeylerine zarar gelmemesi için her türlü önlem eksiksiz bir şekilde alınmaktadır. Firmamız, kişiye özel tasarım desteği de sunmakta ve talep edilen resimlerin renk uyumunu da ayarlamaktadır. Ayrıca resimlerin iyileştirilmesi için de herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir. Ayrıca hazır perdeler üzerinde var olan baskılar sökülebilmekte ve yerine başka görseller yerleştirilmektedir.

Perde Baskı Çeşitleri

Firmamız, stor, zebra, tül ve işyeri perdeleri olmak üzere pek çok ürün çeşidi üzerinde hizmet vermektedir. Baskı işlemlerin öncesinde perdeye uygun olan malzemeler tedarik edilmektedir. Bilgisayar destekli perde baskı makineleri sayesinde de en ufak bir hatanın oluşması engellenmektedir. Ayrıca firmamız makul rakamlar ile hizmet vermekle birlikte, müşterilerine özel indirim ve kampanyalar da gerçekleştirmektedir. Sizde hemen firmamız ile iletişime geçerek, konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz Satış ofislerimizi ziyaret ederek de yaşam alanınızın konseptine uygun olan baskı çeşitlerinin belirlenmesini sağlayabilirsiniz. Firmamız model seçimleri için uzman bir destek sunmaktadır.

Perde baskı haricindeki diğer baskı işleriniz için aşağıdaki sayfalarımıza göz atabilirsiniz.