Alanya Plaket Baskı

 

Turnuvalardan sonra verilen plaketlerin üzerinde birbirinden farklı yazı ve kelime grupları yer almaktadır. Bu karakterler, baskı yöntemleri ile metallerin üzerine aktarılmaktadır. Alanya Plaket baskı sektöründe hizmet veren firmamız, birbirinden şık tasarımlar yaratmaktadır. Özellikle de kelimelerin görünürlüğü ve büyüklüğü profesyonel bir şekilde ayarlanmaktadır. Firmamız tüm sektörler için baskı desteği sunmaktadır İstenilen her resim be logo plaketlerin üzerine aktarılmaktadır. Ayrıca tüm siparişler zamanında teslim edilmektedir. Alanya plaket baskı öncesinde gerçekleştirilen tasarım çalışmaları sayesinde de birbirinden şık modelleri üretilmektedir. Baskı sırasında herhangi hata veya sorun çıkmaması için de her türlü önlem alınmaktadır. Ayrıca teslimattan önce tüm plaketler kalite kontrollerinden geçirilmektedir.

Baskı Çalışmaları

Ödül ve tebrik niteliği taşıyan plaketlerin üzerinde yer alan kurumlara ait logolar yer almaktadır. Bu logoların tasarımı, genel kombin açısından oldukça önemlidir. Firmamız tasarım desteğini, akıllı bilgisayar programları eşliğinde vermektedir. Alanya Plaket baskı öncesinde, logoların veya kelimelerin yerleri dikkatli bir şekilde ayarlanmaktadır. Ayrıca baskı şekilleri de gelen talepler doğrultusunda farklılık göstermektedir. Firmamız kişiye ve kuruma özel olarak da hizmet vermektedir. Plaketlerin üzerinde yer alan harflerin herkes tarafından rahatlıkla görünmesi sağlanmaktadır. Alanya Plaket baskı hizmetleri, günümüz teknolojisinde üretilmiş olan makineler ile verilmektedir. Ayrıca firmamız, müşterilerine örnek tasarımlar sunmakta ve beğenilen ürün modelleri üzerinde de istenilen değişiklikleri gerçekleştirmektedir. 3D yazı programları ile gerçekleştirilen Alanya plaket baskı işlemleri, her türlü renkte de yapılabilmektedir.

Plaket Baskı Fiyatları

Alanya Plaket baskı fiyatları, projeden projeye göre değişkenlik göstermektedir. Toplu siparişlerde fiyatlar değişiklik göstermekte ve indirim yapılmaktadır. Dizayn Reklam ise, müşterilerini memnun etmek için makul rakamlar ile hizmet vermektedir. Ayrıca kurum adları, şehir adları ve kişi adları gibi tüm talepler de eksiksiz bir şekilde karşılanmaktadır. Plaket kutularının üzerine de istenilen yazı ve resimler yerleştirilebilmektedir. Firmamız, profesyonel hizmet anlayışı sayesinde de tüm işlemleri kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir Ayrıca ürünlerin üzerinde yer alan resim veya kelimelerin zaman içerisinde silinmesi de söz konusu değildir. Zira Dizayn Reklam baskı çalışmalarına ek olarak renklendirme çalışmaları sayesinde de plaketlerin uzun ömürlü kullanımlara uygun olmasını sağlamaktadır.

Diğer kişiye özel baskı ürünlerimiz için bu sayfalarımıza göz atabilirsiniz.