PLEKSİ HARF TABELA

İç ve dış mekanlarda kullanılan pleksi harf tabela modelleri, gerek şıklığı ile gerekse tasarımı ile dikkatleri üstüne çekmektedir. Özellikle de gece hizmet veren işletmeler tarafından kullanılmaktadır. Sağlam ve dayanıklı bir malzeme olan akrilikten üretilen pleksi tabelalar, reklam maliyeti açısından da oldukça ekonomiktir. Diğer ürün modellerine göre daha uzun ömürlü olmakla beraber, bireylerin göz zevkine hitap etmektedir. Üretim sektöründe hizmet veren Alanya Reklam firması, tüm işletmelere özel tasarımlar oluşturmaktadır. Ayrıca her ürün modeli, kalite kontrollerinden geçirildikten sonra satışa sunulmaktadır. Büyüklük, görünürlük ve renk uyumu ise alanında uzman ekipler tarafından ayarlanmaktadır. Pleksi harf tabela, ışıklı ve ışıksız olmak üzere iki farklı şekilde de üretilebilmektedir.

Renk Seçenekleri

Pleksi harf tabela modelleri, istenilen tüm renklerden üretilebilmektedir. Genel olarak beyaz ve kırmızı gibi tonlar tercih edilmektedir. Harflerin köşeleri ise, yuvarlak ve düz gibi farklı şekiller de tasarlanmaktadır. Led ışıklar ise, harflerin iç veya dış yüzeylerine yerleştirilmektedir. Yine ışıklandırma sisteminin rengi de istenilen tüm seçeneklerden gerçekleştirilmektedir. Alanya Reklam firması, müşterilerine örnek referans çalışmaları sunmakta veya kişiye özel üretim desteği sağlamaktadır.

Üretim Ve Tasarım

Alanya reklam firması, öncellikle tabelanın kullanılacağı sektör ile ilgili detaylı araştırmalar gerçekleştirmektedir. Daha sonra ise, harflerin büyüklüğü, renkleri, tasarımı ve görünümü belirlenmektedir. Üretim sırasında kullanılan teknolojik şekil verme makineleri sayesinde de istenilen tüm görüntüler elde edilebilmektedir. Pleksi harf tabela tasarımları, tamamen estetiklik ve şıklık göz önünde bulundurularak dizayn edilmektedir. Ayrıca ürün modelinin uzun ömürlü olması için de gerekli olan iyileştirmeler yapılmaktadır. Alanya reklam firması, montaj noktasında da müşterilerine destek sağlamaktadır. Montaj şekilleri ve yeri ise, işletmenin fiziki özelliklerine göre belirlenmektedir. Harflerin içerisine yerleştirilen led ışıklar sayesinde de tabelanın belirginliği ve dikkat çekiciliği arttırılmaktadır.

Pleksi Harf Tabela Fiyatları

Alanya reklam firması, tüm tabela modellerini ekonomik fiyatlar ile satışa sunmaktadır. Müşterilere özel indirim ve kampanyalarda gerçekleştiren firma, pleksi harf tabela çeşitlerini makul rakamlar ile pazarlamaktadır. Ayrıca montaj desteği için de herhangi bir ücret talep edilmemektedir.