TOTEM TABELA

Yol kenarlarında bulunan dinlenme tesislerinde kullanılan totem tabela modelleri, işetmenin caddeden uzak olduğu durumlarda da tercih edilmektedir. Bu tabelalar, yönlendirme içermekle beraber, işletmenin vermiş olduğu hizmeti bireylerin bilgisine sunmaktadır. Farklı renk ve çeşitlerde de üretilebilen totem tabela modelleri, üçken, kara ve dikdörtgen gibi şekillere sahiptir. Yolun kenarında bulunan uzun bir direğin üstüne montaj edilmektedir. Ayrıca fark edilirlik oranı da oldukça yüksektir. Alanya tabela reklam firması, üretim sektörünün liderliğini üstlenmektedir. Firma bünyesinde, tüm tabela modeller profesyonel bir şekilde tasarlanmaktadır. Ayrıca firma, tüm ürünleri kalite kontrollerinden geçirmekte ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Totem Tabela Çeşitleri

Totem tabela modelleri, ışıklı ve ışıksız olmak üzere iki farklı şekilde üretilmektedir. Ayıca firma, sektörlere özel olarak da çalışmalar gerçekleştirmektedir. Örneğin işletmenin satışa sunduğu çeşitli ürünler, tabelaların üzerine konumlandırılmaktadır. Montaj şekillerine göre de farklılık gösteren Totem tabela modelleri, istenilin büyüklük ve ölçülerde üretilebilmektedir. Tasarım çalışmaları ise, 3D destekli çizim programları ile gerçekleştirilmektedir. Alanya tabela reklam şirketi, her zaman estetikliğe ve şıklığa önem vermektedir. Bu nedenle de tüm ürün modelleri, alanında uzman tasarımcılar tarafından şekillendirilmektedir. Ayrıca çatılar, sokaklar ve dükkan önleri için de tabela üretilmektedir. Firma montaj noktasında da profesyonel bir destek sağlamaktadır. Tüm ürünler, müşterilerin istedikleri alanlara takılmaktadır. Özelliklede montaj yerinin belirlenmesinde de, görünürlük düzeyi ön planda tutulmaktadır.

 

  • Tek Bacaklı modeli
  • Çift Bacaklı modeli
  • Likit modeli
  • Işıklı, Işıksız modelleri
  • Kompozit modeli
  • Alüminyum modeli
  • Çelik Saç modeli
  • Profil modeli
  • Vinily Germe modeli

Ürün Fiyatları

Alanya tabela reklam firmamız, tüm ürün modellerini ekonomik fiyatlar ile satışa sunmaktadır. Müşterileri özel yapılan indirim ve kampanyalar sayesinde de yüksek memnuniyet oranları elde edilebilmektedir. İstenilen tüm resim ve yazı grupları, herhangi bir ek ücret talep edilmeden tabelaların üzerine konumlandırılmaktadır. Totem tabela modelleri, söz verilen tarihler arasında üretilmekte ve satışa hazır bir hale getirilmektedir. Sizde hemen firmamız ile iletişime geçebilir ve istediğiniz tabela modellerini anlık olarak sipariş verme şansını yakalayabilirsiniz. Talep ettiğiniz ürünler üzerinde de değişikler yapabilirsiniz.