Dergi

Baskı ve reklam sektöründe hizmet veren firmamız, kurumsal şirketlere özel tasarım desteği sunmaktadır. Broşür, dergi ve afiş gibi birbirinden farklı baskılar sunmaktadır. Tüm işlemler alanında uzman olan personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca resim ve yazı türlerinin okunabilirliği de ön planda tutulmaktadır. Firmamız günümüz teknolojisinde üretilmiş olan makineleri sayesinde sıfır hata ile hizmet vermektedir. Dergi modelleri, sektörlere uygun bir şekilde dizayn edilmektedir. Özellikle de, kaliteli hammaddeler ile üretilen dergiler, uzun ömürlü olmakla beraber, yırtılmalara karşı da oldukça dayanıklıdır. Dergilerin dış kapakları da, profesyonel bir şekilde şekillendirilmektedir. Sade ve şık tasarımlara ev sahipliği yapan firmamız, tanıtım ve reklam sektörünün tüm beklentilerini karşılamaktadır.

Baskı Kalitesi

Firmamız tarafından basılan dergiler üzerinde yer alan renklerin ve objelerin solma riski bulunmamaktadır. Baskı işlemleri birinci sınıf kaliteyle gerçekleştirilmektedir. Ayrıca tüm siparişler teslim edilmeden önce teker teker kontrollerden geçirilmektedir. En ufak bir baskı hatası olması durumunda da tüm dergi sayfaları tekrar tasarlanmaktadır. Ayrıca kâğıdın hammaddesi oldukça kaliteli olmakla beraber, sağlamlık açısından da iyi bir seviyededir. Dergi sayfalarında yer alan yazıların büyüklüğü ve konumu profesyonel bir şekilde ayarlanmaktadır. Bu sayede de tüm yazılar kolay bir şekilde okunabilmektedir. Ayrıca firmamız ister sert, isterse yumuşak kâğıt çeşitlerinden de imalat desteği sunmaktadır. Talep eden müşterilerimiz için firma logoları veya markaları da dergilerin yüzeylerine aktarılmaktadır.

Dergi Tasarım Fiyatları

Ekonomik fiyatlar ile hizmet veren firmamız, müşterilerine özel indirim ve kampanyalar gerçekleştirmektedir: Tüm siparişler zamanında ve sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır. Baskı fiyatları ise, üründen ürüne göre değişkenlik göstermektedir. Ancak firmamız müşterilerine özel çeşitli indirimler gerçekleştirmektedir. Dergi tasarım örnekleri arasından seçilen ürün modellerinde de istenilen tüm değişimler yapılabilmektedir. Firmamız birçok sektöre özel hizmet vermektedir. Ayrıca tanıtım broşürleri veya reklam afişleri de, firmamız tarafından profesyonel bir şekilde hazırlanmaktadır. Konu hakkında detaylı bilgi almak için hemen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz dergi modelinden istediğiniz sayı ve adet kadar sipariş verebilirsiniz. Örnek tasarımlarımızı incelemek için de internet sitemize göz atabilirsiniz.

Diğer baskılı Matbaa işlerimiz ve hizmetlerimiz için bu sayfalarımıza bakabilirsiniz.