Alanya Kanvas Baskı

Evlerde ve ofislerde kullanılan panolar, kanvas baskı yöntemleri sayesinde şekillendirilmektedir. Bu panoların üzerinden yer alan renk ve desenler, tasarımcılar tarafından ayarlanmakta ve şekilsel bir hale getirilmektedir. Özel olarak üretilmiş ve 400 ile 500 gram ağırlığa sahip olan panolar, farklı şekillerde de dizayn edilebilmektedir. Yüze yüz pamuklu tuval bezi üzerine uygulanan kanvas baskı, su bazlı püskürtme sistemleri ile daha da estetik bir hale getirilmektedir. Alanya reklamcı firması, bu nokta da profesyonel bir destek sağlamaktadır. İster ahşap, ister sert plastik malzemelerden üretilen panolar, kişiye özel olarak da tasarlanabilmektedir. Ayrıca tek veya çok parçalı tabloların üzerine talep edilen tüm şekilsel figürler yerleştirilmektedir. Tüm ürün modelleri birbirinden şık kombinler oluşturmakta ve yaşam alanlarının daha da ferah olmasını sağlamaktadır.

Renk Seçenekleri   

Canvas baskı sırasında kullanılması planlanan renkler, dikkatli bir şekilde ayarlanmaktadır. Ayrıca bu renklerin birbirine uyumlu olması için de çeşitli araştırmalar gerçekleştirilmektedir. Tabloların üzerinde yer alan tüm tonlar özenle belirlenmekte ve ortaya çıkan tasarımın estetik olması sağlanmaktadır. Alanya reklamcı firması, baskı desteğini akıllı ve teknolojik makineler ile sağlamaktadır. Hiçbir baskının solması veya silinmesi söz konusu değildir. Ayrıca kişiye özel tasarımlarda gerçekleştirilmektedir. Örneğin istenilen resim veya yazılar, tablolarım üzerine aktarılmaktadır. Kurumsal firmalar veya satış yapan şirketler için de çeşitli projeler gerçekleştirilmektedir. Alanya reklamcı firması, sektörün beklentisi olan kaliteli hizmet anlayışına da sahiptir. Tüm görseller, istenilen her türlü renk ve modelde dizayn edilmektedir.

Kanvas Baskı Seçenekleri

Canvas baskılar, ahşap yüzeylerin üzerine uygulanabildiği gibi, daha farklı malzemelerden de tasarlanabilmektedir. Alanya reklamcı firması, malzeme seçimlerini gelen talepler doğrultusunda gerçekleştirmektedir. Ayrıca firma ekonomik fiyatlar ile hizmet vermektedir. Hazırlanan tüm baskılar, teslimattan önce kontrollerden geçirilmektedir. Örnek tasarımlar üzerinden belirlenen renk ve model seçenekleri tamamen kişisel talepler ile şekillendirilmektedir. Sizde hemen firma ile iletişime geçebilir ve konu hakkında detaylı bilgi sahibi olma şansı bulabilirsiniz. Kanvas baskı hizmetleri sayesinde, hediyelik eşyalarınızın daha da mükemmel olmasını sağlayabilirsiniz.