ALANYA KOMPAZİT OYMA TABELA

Paslanmaz alüminyumdan üretilen Kompozit oyma tabela modelleri, dış mekânlarda yaygın olarak tercih edilmektedir. Ayrıca yapımında kullanılan pleksi gibi malzemeler sayesinde de istenilen tüm şekiller elde edilebilmektedir. Reklam sektöründe en sık kullanılan modellerden biri olan kompozit oyma tabela, çeşitli makineler yardımı ile üretilmektedir. Harflerin ve resimlerin içerisi oyulmaktadır. Bu oyukların içerisine de pleksi yapıştırılarak, ürünün daha şık bir yapıya sahip olması sağlanır. Özellikle de harflerin içerisinde yer alan boşluklara ışıklandırma sistemleri yerleştirir. Bu sayede de tabelanın ilgi çekiciliği arttırır. Alanya tabela firması tarafından profesyonel bir şekilde üretilmektedir. Firma, tüm oyma işlemlerini günümüz teknolojik imkânları ile gerçekleştirmektedir. Ayrıca oyma tabela modellerinin işçilik maliyetleri düşük olduğu için de ekonomik fiyatlar ile satışa sunulmaktadır.

Üretim Kalitesi

Alanya reklam şirketi, üretmiş olduğu ürünlerin tasarıma ve estetik görünüme önem vermektedir. Başta Kompozit oyma tabela olmak üzere, tüm ürünler birinci sınıf işçiliğe sahiptir. Harflerin uzunlukları, görünürlük dereceleri ve boyutları alanında uzman personeller tarafından ayarlanmaktadır. Kompozit tabelaların imalatı sırasında işletmenin fiziki özellikleri de göz önünde bulundurulmaktadır. Ayrıca kutu harf tabelalara göre daha makul rakamlar ile satılan Kompozit oyma tabelalar, her türlü mekânda da kullanılabilmektedir. Sağlamlık açısından da diğer tüm ürün modellerini geri de bırakmaktadır. Alanya reklam şirketi, oyma işlemleri sırasında harflerin içerisine ışıklandırma sistemi yerleştirmektedir. Bu sayede kutu harf tabela maliyetine gerek kalmadan aynı şıklık elde edilmektedir. Uzun kelimeler içinde harflerin boyutu, ürünün kullanım alanına göre ayarlanabilmektedir.

Montaj Desteği

Alanya reklam şirketi, tüm oyma tabela modellerini bir takım kriterler doğrultusunda monte etmektedir. Talep edildiği taktirde de, tabelalar bir platform içerisine yerleştirilmektedir. Montaj sırasında ürünün göze çarpması ve ilgi uyandırması için de çeşitli iyileştirmeler gerçekleştirilmektedir. Kompozit oyma tabela modellerinde istenilen tüm renk ve figürler kullanılabilmektedir. Yani tabelanın kenarlarına gül, çiçek veya benzeri bir nesne konumlandırılabilmektedir. İşletmenizi daha da popüler bir hale getiren kompozit oyma tabela modelleri, makul rakamlar ile satışa sunulmaktadır. Montaj işlemleri de profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir.