Alanya Ödül Kupası Baskı

Tanıtım ve reklam amacı ile yapılan ödül kupası baskı çalışmaları, promosyon mantığı da taşımaktadır. Özel şirketler, kendi marka ve logolarını bardakların üzerine konumlandırmakta ve bu bardakları da müşterilerine dağıtmaktadır. Firmamız ise, birinci sınıf kaliteye sahip olan hizmet anlayışı sayesinde tüm baskıları istenilen şekillerde gerçekleştirmektedir. Resimler, yazılar veya logolar, bardakların yüzeylerine konumlandırılmaktadır. Ayrıca söz konusu işlemler akıllı makineler ile gerçekleştirilmektedir. Ödül kupası baskı çalışmaları öncesinde gerekli tasarım faaliyetleri yürütülmektedir. Örneğin resimlerin boyutu, rengi uzman personellerimiz tarafından ayarlanmaktadır. Öncelik ise, şıklık ve estetikliğe verilmektedir. Resimlerin kupa üzerinde ki görünürlük seviyesi de profesyonel bir şekilde dengelenmektedir. Firmamız özel şirketler ve kurumsal firmalar için de farklı projeler geliştirmektedir.

Tasarım Çalışmaları

Firmamız, baskı hizmetleri kadar tasarım faaliyetlerinde de oldukça başarılıdır. Tüm resim ve çıkartmalar baskıdan önce iyileştirme sürecine tabi tutulmaktadır. Özellikle de resmin anlaşılır olması sağlanmaktadır. Ödül kupası baskı çalışmaları sırasında da, yazı ve markaların yerleri profesyonel bir şekilde ayarlanmaktadır. Dikkat çekilir olması için de canlı renkler tercih edilmektedir. Kupanın ölçüsüne özel olarak geliştirilen çıkartmaların sıcak suya karşı da dayanıklı olması sağlanmaktadır. Ödül kupası baskı siparişleri, söz verilen tarihlere kadar tamamlanmakta ve kontrollerden geçirildikten sonra teslimat gerçekleştirilmektedir. Tüm projelerde hatasız bir şekilde tamamlanmaktadır. Bardakların dolu olması halinde çıkartmaların belirginliği de daha da artmaktadır. Firmamız kişilere özel olarak da tasarım desteği sunmaktadır.

Ödül Kupası Baskı Fiyatları

Ödül kupası baskı ücretleri, sipariş sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Ancak firmamız müşterilerini memnun etmek için ekonomik rakamlar ile hizmet vermektedir. Toplu siparişlere ek yüzde 20’lere varan indirimler de gerçekleştirilmektedir. Baskı hatası çıkması durumunda da, tüm kupalar yenileri ile değiştirilmektedir. Hemen firmamız ile iletişime geçebilir ve talep ettiğiniz ürünlerden, yine talep ettiğiniz sayı adedi kadar verebilirsiniz. Ayrıca satış ofislerimizi ziyaret ederek de örnek tasarımlarımızı yakından inceleme şansı bulabilirsiniz. Ödül kupası baskı tasarımları, sizlerden gelen talepler doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Ancak beğendiğiniz örnek tasarımlar üzerinde de istenilen tüm değişimler yapılabilmekte ve renkler sizin istediğiniz şekillerde belirlenmektedir.