Pvc Kaplama

Zeminlere veya farklı alanlara uygulanan pvc kaplama işlemleri, gerek dayanıklılık, gerekse sağlamlık açısından tercih edilmektedir. Firmamız bu nokta da profesyonel bir destek sunmaktadır. Tüm yüzeylere özel olarak uygulamalar gerçekleştirilmekte ve alanların konforu maksimum bir düzeye getirilmektedir. Çeşitli malzemelerden yapılan pvc kaplama işlemleri, firmamızın uzman personelleri sayesinde kusursuz bir şekilde uygulanmaktadır. Ayrıca birinci sınıf kaliteye sahip olan pvc malzemeleri, tüm cisimler üzerinde de uygulanabilmektedir. Ayrıca bahsi geçen tüm malzemeler sıvalara karşı da oldukça dayanıklıdır Ölçü alma işlemleri sırasında da yüzeylerin fiziksel özellikleri göz önünde bulundurulmaktadır. Kalın ve ince pvcler sayesinde tüm yüzeyler, parlak ve şık bir görünüme sahip olmaktadır. Ayrıca ısı tasarrufu da sağlayan bu sistem, kullanıcılara farklı avantajlar sunmaktadır.

Pvc Kaplama İşlemleri

Dekorasyonun en önemli parçası olan pvc kaplama, yaşam alanlarını daha modern bir hale getirmektedir. Özellikle de şirket ve ofisler de tercih edilmektedir. Kaplama modelleri sayesinde de ses ve ısı tasarrufu da sağlanabilmektedir. Firmamız bünyesinde bulunan kaplama malzemeleri birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca her alana veya zemine uygun çözüm yöntemleri düşünülmektedir. Firmamız talep edilen adreslere kısa bir süre içerisinde ekip yönlendirmektedir. Adreslere gelen personeller zeminleri incelemekte ve bu zeminlere uygun olan kaplama malzemeleri temin edilmektedir. Ayrıca hiçbir pvc kaplama malzemeleri, zaman içerisinde yıpranmamakta ve kir belli etmemektedir. Firmamız gerçekleştirmiş olduğu projelere en az 2 yıl garanti vermektedir.

Pvc Kaplama Fiyatları

Ekonomik bir hizmet sunan firmamız, müşterilerine özel çeşitli indirim ve kampanyalar tasarlamaktadır. Yaşam ve çalışma alanlarına uygulanan pvc kaplama, sadece alanında uzman personeller ile monte edilmektedir.  Firmamız piyasa şartlarına göre yüzde 20 daha ucuz bir hizmet sunmaktadır. Heterojen ve homojen bir madde olan pvc kaplama malzemesi, hijyenik açısından da tercih edilmektedir. Hastaneler, okullar ve sağlık ocaklarında da kullanılan kaplamaların temizliği de pratik bir şekilde yapılmaktadır. Hemen firmamız müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz kaplama malzemelerini de kısa bir süre içerisinde sipariş verebilirsiniz.