SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medya kullanımının artması ile birlikte, ürün tanıtım ve satışları da bu kanalar üzerinden gerçekleştirilmeye başlanmıştır. Özellikle de İntagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerini takip eden kullanıcı sayısı oldukça yüksektir. Firmalar da bu durumundan faydalanmak ve ürünlerini profesyonel bir şekilde satışa sunmak için çeşitli projeler geliştirmektedir. Örneğin takipçi sayısı yüksek olan sayfalar satın alınmakta ve firmanın tanıtımı yapılmaktadır. Dizayn Reklam ise sosyal medya yönetimi desteği sayesinde tüm kanallarda yüzde yüz başarı elde edilmesini sağlamaktadır. Yöntemin asıl amacı, kullanıcı dostu içerikler hazırlamak ve ziyaretçilerin ilgisini çekebilmektedir. Uzman personeller tarafından verilen söz konusu destek sayesinde, satış oranları maksimum bir seviyeye getirilmektedir.

Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Yapılır?

Sosyal medya yönetimi çalışmaları öncesinde hedef kileler belirlenmektedir. Ulaşılmak istenen kitlenin yaş aralığı, beğeni algıları ve tam olarak nelerden hoşlandığı tespit edilmektedir. Bu sayede paylaşılan görsellerin akılda kalıcı ve dikkat çekmesi sağlanmaktadır. Ayrıca firmamızın uzman ekipleri, paylaşılan içeriklerin yönetimini de profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Sosyal medya kanallarının iyi bir şekilde yönetilmesi, sitenin Google veya diğer arama motorlarında ki sıralamasını da yakından etkilemektedir. Özellikle de paylaşılan içeriklerin önemi oldukça önem arz etmektedir. Sosyal medya yönetimi, rakip analizinin gerçekleştirilmesini de gerektirmektedir. Örneğin aynı sektörde hizmet veren firmaların paylaşmış olduğu resim ve içeriklere olan ilgi, dikkatli bir şekilde incelenmelidir. Buna ek olarak firmamız, reklam konusunda da oldukça başarılıdır. Tüm sosyal medya kanallarının tanıtımı, farklı platformlar üzerinden başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. He şeyden önemlisi de, yapılan paylaşımlara gelen beğeniler veya yorumla incelenmektedir. Bu sayede ilerleyen dönemler gerçekleştirmesi planlanan yeniliklerin ne yönde olması gerektiği belirlenmektedir.

Sosyal Medya Yönetimi Fiyatları

Sosyal medya yönetimi hizmetleri, makul rakamlar ile verilmektedir. Alanında uzman olan Dizayn Reklam, müşterilerine özel indirim ve kampanyalar gerçekleştirmektedir. Sizde hemen kaliteli bir hizmet alarak, satış oranlarınızı yükseltebilir ve daha fazla ziyaretçi sayısına ulaşabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya kanallarınızın düzenli olarak güncellenmesi için de Dizayn Reklam ile iletişime geçebilirsiniz. Düşük maliyetler ile web sitenizin de tanıtımını sağlayabilirsiniz.