UYARI LEVHALARI

İş sahalarında kullanılan ve yönlendirme içeren uyarı levhaları, Dizayn Reklam tarafından profesyonel bir şekilde üretilmektedir. Ayrıca tüm tabelalar ve baskı işlemleri günümüz teknolojik imkanları ile gerçekleştirilmektedir. Tehlike işaret levhaları, masa levhaları ve bilgilendirme levhaları gibi pek çok ürün modeli, kısa bir süre içerisinde tamamlanmaktadır. Ayrıca Dizayn Reklam uzman personelleri sayesinde de tüm siparişleri zamanında teslim etmektedir. Uyarı levhaları tasarımlarında ise, kullanım alanına göre bir takım özellikler ön planda tutulmaktadır Örneğin renk, büyüklük ve yazı boyutları, tamamen fark edilirlik esasları üzerinden belirlenmektedir. Bu sayede levhaların amaca en iyi şekilde hizmet vermesi sağlanmaktadır. Firmamız, kırmızı, mavi ve siyah gibi dikkat çekici renkleri tercih etmektedir.

Üretim Kalitesi

Uyarı levhaları üretiminde kullanılan malzemeler, plastik, saç ve alüminyumdur. Bu malzemelerin kalitesi araştırılmakta ve kesinlikle paslanma riski içermemektedir. Firmamızın tüm ürün modelleri olumsuz hava şartlarında bile pratik bir şekilde kullanılmaktadır. Ayrıca levhaların üzerinde yer alan göstergeler, teknolojik baskı makineleri ile hazırlanmaktadır. Söz konusu yazı ve görsellerin silinme riski olmamakla beraber, kolay bir şekilde fark edilebilmesi için de çeşitli işlemlerden geçirilmektedir. Uyarı levhaları üzerinde yer alan tüm simgeler, profesyonel yöntemler ile basılmaktadır. Firmamız montaj noktasında da gerekli olan tüm bilgilendirmeleri gerçekleştirmektedir. Kafelerde, ofislerde ve şirket koridorlarında kullanılan uyarı levhaları, ışıklı veya ışıksız olmak üzere iki farklı şekilde tasarlanmaktadır. Özel taleplerde firmamız tarafından değerlendirilmekle birlikte, sektöre özel olarak tasarım desteği sunulmaktadır.

Uyarı Levhaları Nerelerde Kullanılır?

Uyarı levhaları, inşaat ve şantiye alanlarında, girilmesi yasak olan bölgelerde ve yangın riskinin fazla olduğu çalışma ortamlarında kullanılmaktadır. Bu nedenle de çeşitli isimler veya modeller ile tabir edilmektedir. Ayrıca söz konusu levhaların kullanılması zorunlu kılınmakla beraber, hacimsel olarak büyük olan binalarda da tercih edilmektedir. Firmamız tüm uyarı levhaları modellerini makul rakamlar ile satışa sunmaktadır. Müşterilerimize özel çeşitli indirim ve kampanyalarda gerçekleştirilmektedir. Sipariş vermek veya konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz Can güvenliğinizi sağlamak veya çalışma ortamlarında sorun yaşanmasını engellemek için uyarı levhalarının kullanılmasın ciddi anlamda önemlidir.