VİNİL GERME TABELA

Diğer tabela modellerine göre daha ekonomik olan Vinil germe tabela, metal parçalardan oluşan kasanın içerisine yerleştirilmektedir. Yerleştirme sırasında mümkün mertebe afişin gergin durması sağlanmaktadır. Alanya tabela reklam firması tarafından üretilen söz konusu ürün modeli, sağlamlık açısından da oldukça başarılıdır. Ayrıca hazır kaslaklar sayesinde yapımı da kısa bir süre içerisinde tamamlanmaktadır. Vinil germe tabela, ışıklı ve ışıksız olmak üzere iki farklı şekilde üretilmektedir. Genel olarak dış mekânlarda tercih edilmekte ve estetik açıdan şık durması için de açık renklerden tasarlanmaktadır. Ancak renk seçenekleri, sipariş sahibinin istediği tonlara göre de değişkenlik göstermektedir.

Vinil Germe Tabela Nasıl Hazırlanır?

Vinil germe tabela, 4 köşe olan profil parçalarının birleştirilmesi ile hazırlanmaktadır. Demir profillerinde üzerine çekilen branda sayesinde de işletmenin tanıtımı maksimum bir şekilde yapılmaktadır. Söz konusu bu brandanın kenarlarına aydınlatma sistemleri döşenir. Özellikle de gece hizmet veren firmalar tarafından tercih edilmektedir. Alanya tabela reklam şirketi, üretim sırasında birinci sınıf kaliteye sahip olan malzemeler kullanmaktadır. Kesinlikle hiçbir profilin paslanma ve zaman içerisinde renginin solması söz konusu değildir. Firma işlemler sırasında profilleri, ani bakteriyel koruyucu kimyasallar ile renklendirmektedir. Alanya tabela reklam şirketi, montaj noktasında da 7/24 destek sağlamaktadır. Tüm ürünler, işletmenin büyüklüğüne ve görünürlüğüne göre monte edilmektedir.

Tasarım Çalışmaları

Afişlerin üzerinde yer alan resim ve yazıların net bir şekilde okunması sağlanmaktadır. Bu afişler, teknolojik baskı makineleri ile hazırlanmaktadır. Alanya tabela reklam şirketinin uzman tasarımcıları, tüm afişlerin estetik bir görünüme sahip olmasına özen göstermektedir. Ayrıca genel bir dikkat çekici havası kazandırılan tabelalar, görünür olan alanlara monte edilmektedir. Vinil germe tabela modelleri, istenilen farklı şekillerde veya işletmeye özel olarak da tasarlanabilmektedir.

Ürün Fiyatları

Alanya tabela reklam şirketi, Vinil germe tabelaları cüzi rakamlar ile satışa sunmaktadır. Hali hazırda ekonomik bir ürün modeli olan Vinil germe, firma tarafından yapılan indirimler sayesinde daha da cazipleştirilmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi almak için firma ile iletişime geçebilir ve sipariş işlemlerinizi çok kısa bir süre içerisinde oluşturabilirsiniz.