ALANYA TİŞÖRT BASKI

Günlük hayatta en çok kullanılan ve promosyon ürünleri olarak dağıtılan tişörtler, farklı renklerde üretilmektedir. İstenilen tüm resim ve kelime grupları da yüzeylerin ön ve arka yüzüne konumlandırılabilmektedir Alanya Tişört baskı noktasında profesyonel bir hizmet sunan firmamız, farklı sektörlere özel hizmet vermektedir. Özellikle de şirket elemanları için tasarım desteği sunulmakta ve istenilen tüm logo veya markalar tişörtlerin ön yüzüne basılmaktadır. Ayrıca tüm projeler de estetiklik ve şıklık ön planda tutulmaktadır. Firmamız tasarım çalışmalarını ise alanında uzman personeller ile gerçekleştirmektedir. Alanya Tişört baskı hizmeti, teknolojik makineler ile verilmektedir En ufak bir hata çıkmaması için de gerekli olan önlemler alınmaktadır Kişiye özel olarak da baskı desteği sunulmaktadır. İstenilen resimler, istenilen şekillerde kumaşlara aktarılmaktadır.

Ürün Kalitesi

Terletmeyen ve yırtılmalara karşı oldukça dayanıklı olan tişörtlerimizin her bir günümüz moda ve trendlerine uygun bir şekilde tasarlanmaktadır. Ayrıca resim ve yazıların yeri, büyüklüğü veya rengi de uzman personeller tarafından ayarlanmaktadır. Alanya Tişört baskı öncesinde yapılan tasarımlar sayesinde ürünlerin estetik ve şık bir görüntüye sahip olması sağlanmaktadır. Özellikle de resimlerin her biri, bilgisayar destekli çizim programları eşliğinde hazırlanmaktadır. Firmamız kumaş seçiminde de kaliteye önem vermektedir. Tüm siparişler ise, müşterilere söz verilen tarihler arasında hazırlanmaktadır. Kişiye Özel Tişört Baskı sonrasında teker teker kontrollerden geçirilen ürünler, özenle paketlenmektedir. Buna ek olarak en ufak bir baskı hatası çıkması durumunda da tüm hatalı tişörtler geri alınmaktadır.

Kişiye özel ürünler için sayfalarımızı tıklayarak gidebilirsiniz.

 

Tişört Baskı Desteği

Firmamız, şirketlerin ve işletmelerin tanıtımını profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Marka ve logo başta olmak üzere, şirketinize ait olan çeşitli resimler de tişörtlere basılabilmektedir. Ayrıca talep ettiğiniz tüm renk gruplarında da üretim hizmeti verilmektedir. Tişört baskı hizmeti ise, cüzi rakamlar ile sağlanmakta ve müşterilere özel indirimler tasarlanmaktadır. Tüm baskı çalışmaları kontrollü bir şekilde tamamlanmaktadır. Renklerin birbirine uyumu, tişört ve baskı uyumu gibi önemli kriterler de göz önünde bulundurulmaktadır. Konu hakkında detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca satış ofislerimizi ziyaret ederek de örnek tasarımlarımızı yakından inceleme şansı bulabilirsiniz.